mujdrak-banner

NÁŠ PROJEKT CHCEM VEDIEŤ! SA PREDSTAVÍ NA FÓRE V MALMÖ

Náš pripravovaný projekt animovaného televízneho seriálu Chcem vedieť! bol vybraný na prestížne koprodukčné fórum m:brane, ktoré sa uskutoční v marci vo švédskom Malmö.

m:brane je jedinečným miestom stretnutí so zameraním výlučne na projekty určené mladému publiku vo veku 3 – 18 rokov. Kino, tv, dokumentárne filmy, interaktívne, VR, imerzívne rozprávanie príbehov. m:brane je B2B platforma pre producentov s víziami, finančníkov, nákupcov, distribútorov, sales agentov a množstvo pozorovateľov, kde sa exkluzívne zoznámia s kreatívnymi a vysoko inovatívnymi projektmi v ranom štádiu realizácie.

Viac ako 200 odborníkov z viac ako 20 krajín sa stretáva počas troch dní v pracovnej a priateľskej atmosfére v Malmö.

m:brane je jedinečná medzinárodná platforma zameraná výlučne na projekty pre mladé publikum vo vývoji, ktoré hľadajú financovanie a partnerstvá. Fórum, ktoré sa každoročne koná vo švédskom Malmö, pripravilo pôdu pre vysoko kurátorovanú škálu nezávislého obsahu od dokumentárnych filmov, interaktívnych, webových, aplikácií a hraných filmov pre kiná až po televízne a 360-stupňové imerzívne rozprávanie zamerané na mladé publikum vo veku 3 – 18 rokov. 

m:brane sa venuje svojej práci s cieľom stať sa inkubátorom vývoja, experimentu a príležitostí pre sieť progresívnych producentov a rozhodovacích orgánov, ktoré silou mocou prinášajú inovatívny, umelecký obsah s presahom do života pre sofistikované, inteligentné a bystré mladé publikum.

Kompletný zoznam vybraných projektov nájdete tu.